Volvo 4x4 - dla kogo napęd na cztery koła? awd euroservice volvo warszawa salon i serwis

Zupełnie Nowe Volvo V60

W środku i na zewnątrz nowe Volvo V60 jest odbiciem jakości i definicji najlepszego skandynawskiego wzornictwa.

nowe volvo v60 hybrid

DYNAMICZNA WSZECHSTRONNOŚĆ

Zaawansowane podwozie, mocne silniki i możliwość wyboru trybu jazdy gwarantują pełnię doznań podczas jazdy. W kabinie skandynawski charakter wraz z nowoczesną technologią dbają o to, by każda chwila w V60 była przyjemnością. W środku i na zewnątrz nowe V60 jest odbiciem jakości i definicji najlepszego skandynawskiego wzornictwa. Od ponad 60 lat dążymy do stworzenia samochodu kombi, który czyni lepszym każdy dzień życia. To urzeczywistnienie naszej wizji, wizji rodzinnego kombi.

Twoje nowe Volvo V60

Każda rodzina jest inna, każda ma inne potrzeby i oczekiwania. Wiedząc o tym, Twoje nowe Volvo V60 elastycznie dopasowuje się do Waszych potrzeb, pozwalając Wam czerpać pełną przyjemność z jazdy po mieście i bezdrożach. To uniwersalne rodzinne kombi, które nie zawiedzie Was w żadnej sytuacji. Model dostępny w trzech wariantach wyposażenia:

Nowe Volvo V60 Momentum

Momentum to samochód stworzony z myślą o radości życia, którą możecie czerpać ze wspólnych podróży za miasto i nie tylko… To skandynawski charakter znajdujący wyraz w znakomicie wykonanych detalach nadwozia i wnętrza, które podkreślają niepowtarzalny styl projektowania jednocześnie podnosząc klasę pojazdu i sprawiając, że jest jeszcze bardziej luksusowy.

Nowe Volvo V60 R-Design

V60 R-Design to sportowe rodzinne kombi z prawdziwie dynamiczną duszą, które zabierze Was wszędzie tam, gdzie chcecie. Model wyróżnia się 12,3” cyfrowym wyświetlaczem zegarów kierowcy, automatycznie przyciemnianym lusterkiem wstecznym praz sportowym wykończeniem wnętrza. Dominują tu elementy wykończeniowe Aluminium METAL MESH.

Nowe Volvo V60 Inscription 

V60 Inscription to wyjątkowy przykład współczesnego szwedzkiego luksusu dla całej rodziny. Samochód zachwyca eleganckim designem oraz swobodą wybory trybu jazdy. Elementy nadwozia, takie jak chromowane dodatki, specjalne aluminiowe obręczy oraz zintegrowane końcówki układu wydechowego podkreślają dynamiczną sylwetkę V60 Insrciption czyniąc je przedmiotem pożądania niejednego kierowcy.

Nowe Volvo V60 Plus Bright

Volvo V60 Plus Bright to przede wszystkim wyrafinowane wzornictwo nadwozia, na którym wyróżniają się chromowane detale. W porównaniu do wersji podstawowej wersja Plus została wyposażona w regulowane elektrycznie fotel kierowcy u pasażera. Bezpieczeństwo manewrowania w ciasnych przestrzeniach dodatkowo podnosi tylny i przedni układ wspomagania parkowania oraz kamera cofania.

Nowe Volvo V60 Plus Dark

Volvo V60 Plus Dark cechuje się nowoczesnym i dynamicznym wzornictwem nadwozia, na którym wyróżniają się czarne błyszczące detale. Bogaty zestaw wyposażenia zawiera wszystko, czego potrzebujesz do pełnej harmonii podróży. Wnętrze jest przestronne, a regulowany elektrycznie fotel kierowcy i pasażera zapewniają możliwość jego dopasowana do indywidualnych potrzeb. Na uwagę zasługuje skórzana tapicera oraz najwyższa wersja świetlenia kabiny.

Nowe Volvo V60 Ultimate Bright

V60 Ultimate Bright to wyrafinowane skandynawskie wzornictwo z chromowanymi detalami. Dzięki najwyższej wersji wyposażenia zyskujesz reflektory Full-LED, wyświetlacz przezierny oraz adaptacyjny tempomat. Na przyjemność jazdy bezpośrednio wpływa również panoramiczne okno dachowe, dzięki któremu wnętrze V60 stało się jeszcze bardziej przestronne.

Nowe Volvo V60 Ultimate Dark

V60 Ultimate Dark to nowoczesne i dynamiczne wzornictwo nadwozia z czarnymi detalami. Dodatkowym atutem jest najwyższy poziom wyposażenia, dzięki któremu kierowca i pasażerowie mogą się cieszyć jeszcze wyższym komfortem jazdy, zaawansowanymi funkcjami łączności oraz wyjątkowym skandynawskim stylem, z którego słynie marka.

Nowe Volvo V60 Cross Country Plus i Cross Country Ultimate

V60 Cross Country to gotowe na wszystko kombi, które zostało zaprojektowane po to, aby towarzyszyć Ci wszędzie tam, dokąd się wybierzesz. Model charakteryzuje się przestronnym wnętrzem oraz wygodnymi fotelami. Komfort użytkowania zwiększa pokrywa bagażnika z funkcją „hands-free”.

Niech to będzie Wasze Volvo

Z myślą o rodzinach i ich bardzo zróżnicowanych potrzebach Volvo oferuje Wam szereg akcesoriów dodatkowych, dzięki którym zwiększycie funkcjonalność samochodu tak, żeby jeszcze lepiej odpowiadał Waszym oczekiwaniom w trasie, jak i podczas jazdy po mieście. Wycieczka rowerowa, wyjazd pod namiot, większe zakupy – wybierz akcesoria, które ułatwią codzienne zadania i podniosą komfort podróży.  Zapraszamy również do zapoznania się z nowym Volvo V60 z silnikiem hybrydowym.

Sprawdź szczegółowe dane naszego nowego modelu Volvo v60

 

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (22) 455 10 00 / (22) 590 62 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nobile Cars – dealer i serwis Volvo otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Nobile Cars – dealer i serwis Volvo

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.